مقالات پزشکی

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی سخنگو خانگی و بیمارستانی (ایرانی و خارجی) با دقت بالا

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی سخنگو خانگی و بیمارستانی (ایرانی و خارجی) با دقت بالا

انتخاب بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی برای افرادی که نیاز به کنترل فشار خون دارند، اهمیت زیادی دارد. با خرید بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی می توانید با خیال راحت برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. عواملی مانند فعالیت کم، چاقی، استفاده از فست فودها و مصرف بیش از حد نمک باعث افزایش فشارخون در افراد می شود. در نتیجه داشتن دستگاه فشار سنج مهم و ضروری است. زیرا افزایش فشار و عدم کنترل آن باعث سکته قلبی، مغزی و مرگ می شود.

فشار خون بالا چیست؟

خون توسط قلب به سایر ارگان های بدن پمپاژ می شود و در حین حرکت خون، اکسیژن نیز به همراه آن به قسمت های حیاتی بدن می رسد. گاهی به دلیل مشکلاتی قلب نمی تواند به درستی خون را پمپاژ کند؛ به عنوان مثال باریک بودن بیش از حد یک شریان یا رگ می تواند مانع پمپاژ درست خون از سوی قلب به اندام ها شود. در این شرایط به طور پیوسته فشار خون بالا بر دیواره رگ ها فشار وارد می کند که می تواند سلامت فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

انواع فشارسنج

فشارسنج در مدل ها و برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد که انتخاب بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی برای افراد سخت می شود. برای انتخاب بهترین دستگاه فشار سنج باید انواع فشار سنج ها را بشناسید تا اطلاعات لازم را به دست آورید تا با صرف کمترین هزینه بهترین مدل را خریداری کنید. انواع فشار سنج به شامل موارد ذیل است:

فشارسنج جیوه‌ای

فشارسنج جیوه‌ای

فشارسنج جیوه‌ای

فشار سنج جیوه‌ای دارای بالاترین استاندارد برای اندازه گیری فشار خون افراد مبتلا به این بیماری است که همیشه باید از این وسیله استفاده کنند. ستون جیوه ای موجود در این دستگاه فشار خون را نشان می دهد. این دستگاه دقیق ترین نوع فشار سنج است که در بازار وجود دارد. اما به دلیل کاربرد جیوه در این دستگاه و آلودگی محیط به وسیله جیوه استفاده از آن کاهش یافته است.

برای طرز استفاده از دستگاه فشار خون جیوه ای لطفا به مقاله مربوط به آن در سایت بیوتی سنتر مراجعه فرمایید.

فشارسنج عقربه‌ای

فشارسنج عقربه‌ای

فشارسنج عقربه‌ای

فشار سنج عقربه ای دارای فنری است که به وسیله فشار هوا، عقربه روی صفحه مدرج حرکت می کند و میزان فشار خون را اندازه گیری می کند. قیمت این نوع دستگاه ارزان و حمل آن راحت است.

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی کدام است؟

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی

با پیشرفت تکنولوژی بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی در دو مدل بازویی و مچی وارد بازار تجهیزات پزشکی شده است. میزان دقت این نوع دستگاه از انواع دیگر فشار سنج ها بیشتر است. مدل بازویی آن دارای دقت بیشتری نسبت به مدل مچی آن است. درصد محاسبه اشتباه فشار خون به وسیله فشارسنج دیجیتالی بسیار کم است.

معرفی بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی

معرفی بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی

معرفی بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی

فشار سنج دیجیتالی در مدل ها و برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد. معروف ترین برندهای این نوع دستگاه شامل مارک بیورر، فریش لایف، امرن و امسیگ است. پرفروش ترین مارک های فشار سنج دیجیتالی در بازار شامل موارد ذیل است:

فشار سنج دیجیتالی سخنگو مارک بیورر

فشار سنج دیجیتالی سخنگو مارک بیورر

فشار سنج دیجیتالی سخنگو مارک بیورر

فشار سنج دیجیتالی سخنگو مارک بیورر یکی از بهترین فشار سنج های دیجیتالی است. این مدل دارای صفحه نمایش بزرگ و حافظه ذخیره نتایج فشار خون است که میزان فشار خون دو نفر را در حافظه 60 جایگاه ذخیره می کند. این مدل از دستگاه فشار سنج اطلاعات کلی در مورد وضعیت سلامت عمومی شخص، میانگین نتایج فشار خون و محاسبه میزان فشار خون را نمایش می دهد. دستگاه فشار سنج دیجیتالی مدل بیورر سخنگو می تواند ضربات قلب را بسنجد و دارای سیستم خودکار خاموش دستگاه است. فشار سنج دیجیتالی سخنکو مارک بیورر پرفروش ترین دستگاه فشار خون در بازار است.

فشار سنج دیجیتالی فریش لایف مدلT4

فشار سنج دیجیتالی فریش لایف مدلT4

فشار سنج دیجیتالی فریش لایف مدلT4

فشار سنج دیجیتالی فریش لایف مدلT4 میزان فشار خون، ساعت و تاریخ اندازه گیری را نمایش می دهد. در نتیجه می توان فشار خون را در ساعت و تاریخ مشخصی محاسبه و ثبت کرد. بعد از استفاده از این مدل فشار سنج به صورت خودکار خاموش می شود و باعث صرفه جویی و افزایش عمر مفید دستگاه می شود. این مدل دارای دو حافظه برای اندازه گیری فشار خون دو نفر است. اگر ثبت تاریخ و ساعت مشخص اندازه گیری فشار خون و دوام دستگاه برای شما مهم است، مدل فریش لایف مدلT4 بهترین انتخاب است.

فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل BM55

فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل BM55

فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل BM55

فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل BM55 یکی از بهترین مارک های فشار سنج دیجیتالی در بازار است. این مدل دارای صفحه نمایش بزرگ است که به راحتی می توان میزان فشار خون را خواند. این مدل بعد از استفاده به صورت خودکار خاموش می شود. همچنین سنجش ضربان قلب، تشخیص ضربان نامنظم قلب و هشدار خطا در محاسبه میزان اندازه گیری فشار خون را انجام می دهد.

حتما بخوانید : مقایسه فشارسنج امرن و بیورر

خرید بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی از شرکت بیوتی سنتر

خرید بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی از شرکت بیوتی سنتر

خرید بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی از شرکت بیوتی سنتر

فشار سنج های دیجیتالی در دو نوع مچی و بازویی در بازار وجود دارد. این دستگاه دارای مدل ها و برندهای مختلف ایرانی و خارجی است. برای خرید این دستگاه می توانید به داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی تجهیزات پزشکی معتبر مراجعه نمائید. شرکت تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر یکی از شرکت های معتبری است که انواع مختلفی از فشار سنج های جیوه ای، عقربه ای و بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی در مدل های بازویی، مچی و سخنگو را به مشتریان ارائه می کند. بهترین دستگاه فشار سنج را می توانید از شرکت بیوتی سنتر خریداری کنید.

دلایل خرید فشار سنج دیجیتالی

دلایل خرید فشار سنج دیجیتالی

دلایل خرید فشار سنج دیجیتالی

دلایلی که فشار سنج دیجیتالی نسبت به مدل های دیگر این دستگاه مورد توجه قرار گرفته است، شامل موارد ذیل است:

 1. دارای دقت بالا در اندازه گیری فشار خون : برخی از افراد تصور می کنند که دستگاه فشار سنج دیجیتالی فشار خون را به درستی و دقیق اندازه گیری نمی کند. این تصور اشتباه است. زیرا با توجه به تکنولوژی به کار رفته در ساخت این مدل دستگاه افراد به راحتی بدون هیچ خطایی فشار خون خود را اندازه می گیرند.
 2. دارای سرعت بالا در اندازه گیری فشار خون : بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی به راحتی در زمان کمتراز یک دقیقه می تواند فشار خون را اندازه بگیرد. برای همین از فشار سنج دیجیتالی برای بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی به دلیل سرعت بالا در اندازه گیری استفاده می شود.
 3. روش استفاده از فشارسنج دیجیتالی : استفاده از فشار سنج دیجیتالی پیچیده نیست و به راحتی اشخاص می توانند از آن برای اندازه گیری فشار خون استفاده کنند. همچنین افراد معمولی و بدون تجربه بیشتر فشار سنج دیجیتالی خریداری می کنند.
 4. در دسترس بودن و قابل حمل بودن : یکی از ویژگی های بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی قابل حمل بودن است و افراد به راحتی در منزل، محل کار و یا در اماکن عمومی می توانند از آن استفاده کنند. فشار سنج دیجیتالی بیشتر برای بیمارانی ضروری است که باید به طور مداوم فشار خون خود را چک کنند. بسیاری از این نوع دستگاه ها شارژی هستند و با باطری کار می کنند.

نکات مهم در هنگام خرید فشار سنج دیجیتالی

نکات مهم در هنگام خرید فشار سنج دیجیتالی

نکات مهم در هنگام خرید فشار سنج دیجیتالی

 • دقت دستگاه فشارسنج : در هنگام خرید بهترین دستگاه فشار خون دیجیتال به میزان دقت آن برای اندازه گیری فشار خون توجه کنید. در صورتیکه مارکی خریداری کنید که میزان دقت آن بالا نباشد، باعث به خطر انداختن سلامتی شخص و در بعضی موارد مرگ شخص می شود. این دستگاه فشار سنج مانند دکتر خانگی برای بیماران دارای فشار خون بالا است.
 • ضمانت نامه فشار سنج : دستگاه فشارسنجی را انتخاب کنید که دارای ضمانت نامه باشد. به وسیله ضمانت نامه می توان از خدمات پس از فروش این محصول استفاده کرد.
 • میزان حافظه فشار سنج دیجیتال : نکته دیگری که در خرید بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی باید به آن توجه شود، میزان حافظه این دستگاه است. مدلی را انتخاب کنید که توانایی نگهداری اطلاعات اندازه گیری فشار خون بیشتر از یک ماه را داشته باشد.
 • بازو یا مچ دست : انتخاب مدل بازویی یا مچی دستگاه فشار سنج باید مشخص شود. مدل های بازویی این دستگاه نتیجه دقیق تری از میزان فشار خون را نشان می دهد. برطبق تحقیقات انجمن قلب آمریکا، مدل های بازویی دستگاه فشار سنج دیجیتالی به دلیل قرارگیری در ارتفاع مناسب نسبت به قلب شخص، دقت بالایی در نشان دادن میزان فشار خون شخص دارند.
 • میزان باطری فشار سنج دیجیتال : بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی باید دارای باطری بادوام و استفاده برای زمان طولانی باشد. زیرا در بسیاری از مواقع افراد از این دستگاه برای کنترل فشار خون در خارج از منزل یا محل کار در مکان های عمومی که دسترسی به برق برای شارژ باطری دستگاه فشار سنج ندارند و عدم کنترل فشار خون باعث به خطر افتادن سلامتی شخص می شود.
 • کاف دستگاه فشار سنج : توجه به کاف این نوع دستگاه در انتخاب بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی اهمیت زیادی دارد. در صورتیکه اندازه کاف دستگاه نادرست باشد، میزان فشار خون را اشتباه نشان می دهد. کاف فشار سنج برای هر دو مدل بازویی و مچی این دستگاه طراحی شده است. قبل از خرید اندازه مچ یا بازو را اندازه بگیرید تا کاف مناسب با اندازه بازو یا مچ خود خریداری کنید.
 • ضربان قلب و ضربان قلب نامنظم : بهترین دستگاه فشارخون دیجیتالی ضربان قلب شخص را نیز بررسی می کند و در زمان اندازه گیری میزان فشار خون، ضربان قلب نامنظم را تشخیص می دهد. این ویژگی بسیار مهم است و باعث نظارت دقیق بر سلامت عمومی افراد می شود.
 • کالیبراسیون : برای اینکه دستگاه فشار سنج بعد از چندسال استفاده، دقت بالاتری را نشان دهد، آن را کالیبره کنید.

حتما بخوانید : بهترین فشارسنج عقربه ای در بازار

سخن پایانی

با توجه به نکاتی که در مورد انواع دستگاه فشار سنج بیان شد، در هنگام خرید بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی به این موارد توجه شود تا با صرف کمترین هزینه بهترین دستگاه فشار سنج را خریداری کنید. فشار سنج دیجیتالی به دلیل پیشرفته تر بودن، کامل تربودن و استفاده راحت تر نسبت به انواع دیگر دستگاه های فشار سنج قیمت آن گرانتر است.

امیدواریم از مطالعه مطلب بهترین مارک دستگاه فشار خون دیجیتالی سخنگو خانگی و بیمارستانی در سایت بیوتی سنتر استفاده لازم را برده باشید. همچنین شما عزیزان می توانید برای خرید انواع لوازم پزشکی اعم از دستکش پزشکی ( دستکش لاتکس ، دستکش نیتریل ، دستکش وینیل ) صندلی آرایشگاه ، رول ملحفه و… به صورت مستقیم و بدون واسطه سفارشات خود را ثبت نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”p” question-0=”بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی در بازار ایران کدام است؟” answer-0=”بهترین برندهای تولید کننده دستگاه فشار سنج در بازار ایران : بیورر – فریش لایف – امر – ABN و B.WELL می باشند” image-0=”” headline-1=”p” question-1=”بهترین مدل دستگاه فشار خون در بازار ایران کدام است؟” answer-1=”بهترین مدل های دستگاه فشار سنج دیجیتال : B.WELL مدل PRO-33 – فشارسنج بازویی سخنگوی B.WELL – فشارسنج بازویی B.WELL مدل MED-53 هستند” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهی در مورد “بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی سخنگو خانگی و بیمارستانی (ایرانی و خارجی) با دقت بالا

 1. اکرم گفت:

  برای اینکه بتونیم فشار خونمون رو پایین بیاریم یا کنترل کنیم دارویی وجود داره؟

  1. علی صفوی گفت:

   سلام و عرض ادب – سایت بیوتی سنتر مرکز فروش تجهیزات پزشکی هستش و تخصص زیادی در اینباره نداره منتها شما می تونید مقاله مربوط به آن را در همین سایت مطالعه کنید
   داروهای گیاهی پایین آورنده فشار خون کدامند؟

 2. پ ن گفت:

  دوستان من در خرید نیازاتم حسابی تحقیق میکنم چند روز پشت سرهم … در مورد فشارسنج دیجیتال برند امسیگ را انتخاب کردم کمپانی و برند معتبر با محصولات گسترده پزشکی … مدل bo44 آداپتور و سخنگو فارسی و چراغ نور پس زمینه صفحه نمایش ، کاف پهن ۲ سایزه ، باتری، … کامل بود و دقت این دستگاه را در نظرات کاربران همه تایید کردند و از اقوام پزشکمون تلفنی پرسیدم بین همه برند ها امسیگ را برتر دیدم گفت اتفاقا در مطبم امسیگ دارم و دقیق است و خدمات داره بخر … خریدم و راضی هستم و به شما هم توصیه میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *