ملحفه کشدار یکبار مصرف

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 4 نتیجه

ملحفه کشدار یکبار مصرف

ملحفه یکبار مصرف و به خصوص ملحفه کشدار یکبار مصرف از جمله کالاهایی به شمار می‌رود که کاربرد فوق‌العاده‌ای داشته و مصرف نسبتا بالایی دارد. در اصل ملحفه کشدار یکبار مصرف در مقایسه با ملحفه ساده یکبار مصرف قیاس می‌شود که با توجه به کش به کار رفته در آن بسیار مناسب‌تر از نوع ساده آن به نظر می‌رسد. شاید برای شما سوال باشد که به کار رفتن تنها یک کش اضافه‌تر در رول ملحفه چه تغییری در ساختار آن ایجاد کرده و چرا به این میزان در کاربرد و محبوبیت آن نقش دارد؟ جواب شما این جا است که به کمک کش به کار رفته در ملحفه کشدار یکبار مصرف ملحفه ثابت مانده و دائم از جای خود تکان نمیخورد که همین موضوع باعث اختصاصی شدن کاربرد آن تا حد زیادی در صنعت پزشکی شده است.

کاربرد ملحفه کشدار یکبار مصرف در صنعت پزشکی

کاربرد ملحفه کشدار یکبار مصرف در صنعت پزشکی
کاربرد ملحفه کشدار یکبار مصرف در صنعت پزشکی

باید پذیرفت که بیمارستان‌ها بدون ملحفه کشدار یکبار مصرف پروسه کاری همراه با نقص‌های خاص خود خواهند داشت. ملحفه ساده یکبار مصرف با توجه به حضور نوع کشدار آن، گزینه مناسبی برای تخت‌های بیمارستانی و مراکز درمانی نخواهد بود. مزایای استفاده از ملحفه کشدار یکبار مصرف که در ادامه به آن پرداخته شده شاید مهم‌ترین عامل به منظور به کارگیری آن در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها دارد. با توجه به خاصیت ضد باکتریایی بودن این نوع روکش‌ها، بیمارستان‌ها مشتری همیشگیشان هستند و کارایی این روکش‌ها که به سادگی تعویض می‌شوند را به خوبی درک کرده‌اند. همچنین از آن جایی که اکثر روکش‌های یکبار مصرف کشدار رنگ روشنی دارند در تشخیص خون و یا هرگونه نشانه‌ای بر روی خود عملکرد مهمی دارند.

مزایای ملحفه کشدار یکبار مصرف

مزایای ملحفه کشدار یکبار مصرف
مزایای ملحفه کشدار یکبار مصرف

جنس این ملحفه‌های کاربردی در مراکز درمانی بسیار مناسب بوده و به طور معمول از الیاف پرس شده تشکیل می‌شوند. همین امر عاملی برای جذب بالای آب به کمک الیاف پرس شده است که حجمی معادل 8 تا 11 برابر وزن خود آب جذب می‌کند.

فاکتور مهم دیگری که این ملحفه‌ها را کاربردی‌تر از بقیه کرده وزن سبک آن است که البته نوع ساده و کشدار ملحفه‌های یکبار مصرف هر دو وزن سبکی دارند. سبکی وزن ملحفه‌های یکبار مصرف به تعویض مکرر و از سویی دیگر تعویض سریع آن‌ها کمک بزرگی کرده است.

از دیگر عوامل قابل توجه در استفاده ملحفه‌های یکبار مصرف کشدار قابل بازیافت بودن آن است که با در نظر گرفتن مصرف بالای آن امری حیاتی برای محیط زیست به شمار می‌رود.

انواع پارچه ملحفه کشدار بیمارستانی یکبار مصرف

انواع پارچه ملحفه کشدار بیمارستانی یکبار مصرف
انواع پارچه ملحفه کشدار بیمارستانی یکبار مصرف

در حال حاضر نوع پارچه مصرفی در روکش‌های کشدار یکبار مصرف تغییر کرده و دیگر از نوع قبلی آن که در بازار هم به مقدار مشخصی عرضه می‌شد، استفاده نمی‌شود. تا چند سال پیش پارچه استفاده شده در این نوع ملحفه‌ها از ترموباند بود که شامل الیاف ذوب شده بود. اما حالا نوع پارچه عوض شده و همانطور که اشاره شد از اسپان باند یا الیاف پرس شده پلی پروپیلنی در ساختار آن استفاده می‌شود.

کاربرد ملحفه کشدار یکبار مصرف در کجاست؟

به طور کلی کاربرد ملحفه کشدار یکبار مصرف در کجاست؟
به طور کلی کاربرد ملحفه کشدار یکبار مصرف در کجاست؟

موارد استفاده از ملحفه کشدار یکبار مصرف به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها محدود نمی‌شود و این نوع ملحفه‌ها کاربردهای دیگر نیز دارند. تخت‌های ماساژ از دیگر کاربردهای این روکش‌های تخت هستند که در نوع خود استفاده نسبتا بالایی دارد. موارد استفاده از ملحفه کشدار یکبار مصرف به شرح زیر است:

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، سالن‌های ماساژ، هواپیما و به ویژه هواپیماهای غیرشخصی، مراکز فیزیوتراپی، هتل‌ها و … .

قیمت و خرید ملحفه کشدار یکبار مصرف

ملحفه‌های کشدار یکبار مصرف استفاده کاملا اختصاصی در مراکز درمانی نداشته و در بازار آزاد نیز قابل خریداری هستند. شاید مطالب ذکر شده این را به شما داد که ملحفه کشدار یکبار مصرف کاربرد همگانی ندارد. در نظر داشته باشید که این نوع ملحفه جایگزین مناسبی برای نوع ساده آن به شمار می‌آیند.همچنین شما عزیزان می توانید برای خرید ملحفه کشدار یکبار مصرف با بهترین کیفیت و بهترین قیمت از طریق سایت بیوتی سنتر اقدام فرمایید.