دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش یک نتیجه

دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی

 بسیاری از واحدهای بیمارستانی از جمله بخش مراقبت‌های ویژه نیاز ضروری به دستگاه تولید اکسیژن بیمارستانی چند صد لیتری، دارند به طوری که نبود آن باعث به خطر افتادن جان تعداد زیادی از بیماران می‌شود. برای خرید این مدل دستگاه ها باید نکاتی مختلفی را در نظر بگیرید.قیمت دستگاه تولید اکسیژن بیمارستانی با تغییر در حجم و کیفیت و شرکت سازنده آن متغیر است، ولی از سری دستگاه‌های اکسیژن ساز بیمارستانی می‌توان چند نمونه زیر را نام برد:

  • گرانترین و بهترین دستگاه اکسیژن ساز موجود در بازار حدود 30405000000 ریال است. این دستگاه که ساخت شرکت زیمنس آلمان و دارای کمپرسور خارجی است. حجم آن 600 لیتر است و 11 فیلتر دارد.
  • دستگاه هایی با قیمت های پایین تر، از شرکت های دیگر هم وجود دارند. یکی از این دستگاه‌ها، اکسیژن ساز 600 لیتری است که کمپرسوری ایرانی دارد ولی ژنراتور و باقی اجزای آن ساخت دیگر کشورها مانند آلمان و یا ایتالیا است. قیمت این دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی به طور حدودی 18745000000 ریال است.
  • البته در میان این دو قیمت دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی 600 لیتری با کمپرسور ایرانی هم هست که قیمت های منطقی تری دارند. البته بعضی از این دستگاه‌ها دارای اجزای داخلی ساخت شرکت‌های معتبری مانند زیمنس آلمان هستند که قیمت این دستگاه‌های تولید اکسیژن بیمارستانی از 1906500000 ریال تا 28865000000 ریال متغیر است.

در اینترنت سایت‌ شرکت‌های بسیاری را برای خرید و فروش دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی می‌توانید بیابید. یکی از این شرکت ها، شرکت بیوتی سنتر است شما فقط کافی است با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، شرایط بیمارستان، حجم مورد نیازو نکاتی از این دست، به سایت این شرکت مراجعه کرده و قیمت را با قیمت های موجود در بازار را با هم مقایسه کنید، تا بهترین انتخاب را داشته باشید.