دستگاه اکسیژن ساز خانگی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 13 نتیجه

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

فروش دستگاه اکسیژن ساز خانگی با بهترین قیمت و خرید آنلاین؛ بهترین دستگاه تولید اکسیژن خانگی

در شرایطی که جامعه با بیمارهای خطرناکی چون کرونا و امیکرون دست و پنجه نرم می کند و روزانه تعدادی از هموطنانمان را به کام مرگ می برد؛ استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی می تواند وسیله بسیار کاربردی برای نجات جان ابن گونه بیماران باشد. در این مقاله به معرفی بهترین دستگاه های اکسیژن ساز داخلی و خارجی می پردازیم.

بهترین دستگاه تولید اکسیژن خانگی ایرانی

1.دستگاه اکسیژن ساز خانگی Oxaz

میزان حجم خروجی اکسیژن در این دستگاه اکسیژن ساز خانگی 0.5 تا 5 لیتر بوده، دارای وزن 22کیلوگرم و ابعاد 36 *30 *60 سانتی متر است. داشتن نمایشگرLCD، صدای موتور کمتر از50 دسی بل، درصد خلوص اکسیژن 95 درصد و هشدار در مواقع کاهش خلوص یا میزان فشار اکسیژن و یا نوسانات برق از جمله مشخصات منحصربفرد دستگاه تولید اکسیژن اکساز است.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی Oxygen Plus

دستگاه تولید اکسیژن Oxygen Plus دارای فیلتر دائمی و بدون نیاز به تعویض بوده، میزان خروج اکسیژن آن ۱ تا ۵ لیتر بر دقیقه است و دارای زئولیت فرانسوی می باشد. همچنین میزان خلوص اکسیژن این دستگاه 93 درصد بوده و از برق شهری تغذیه می کند. Oxygen Plus  دارای میزان صدا کمتر از ۴۶ دسی بل، برق مصرفی ۲۸۰ وات و وزن دستگاه ۱۳ کیلوگرم است.

بهترین دستگاه تولید اکسیژن خانگی خارجی

1.دستگاه اکسیژن ساز خانگی Airsep

این دستگاه دارای وزن ۱۴ کیلو گرم برای جابجایی راحت و ابعاد ۲۹*۳۶*۵۳ سانتیمتر و میزان برق مصرف 300 وات است. مجهز به قطع کننده خودکار در هنگام نوسان برق، هشدار در زمان افت خلوص تولید اکسیژن، خروجی قابل تنظیم از ۱ تا ۵ لیتر در دقیقه و خلوص اکسیژن خروجی ۹۵% از دیگر ویژگی های آن می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی Longfian

این دستگاه اکسیژن ساز خانگی خارجی دارای یک باتری داخلی و یک آداپتور شارژ بوده و میزان خروجی اکسیژن آن ۱تا۵ لیتر در دقیقه، وزن ۶کیلوگرم و ابعاد آن ۳۵*۱۹*۳۲ است. همچنین صدای موتور کمتر از ۴۵ دسی بل و قابلیت کنترل و جذب نوسان فشار با استفاده از تکنولوژی(PSA) دارد.