دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی در سه نوع خانگی، قابل حمل و پرتابل و بیمارستانی در بازار موجود است. در این قسمت به بررسی قیمت دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و قابل حمل و جیبی و معرفی برندهای ایرانی سازنده آنها می‌پردازیم.

اولین برند اکسیژن ساز ایرانی، مارک سوشیا است. تولید کننده ایرانی آن، دستگاه‌های اکسیژن ساز خانگی و پرتابل می‌سازد. اکسیژن ساز ایرانی سوشیا در حجم‌های 5 و 10 لیتری در بازار موجود است و بر حسب میزان حجم دستگاه، میزان اکسيژن تأمین شده هم متفاوت است. این دستگاه‌های اکسیژن ساز پرتابل خانگی، بسیار کم صدا هستند و وزنی در حدود 23 کیلوگرم دارند. قیمت دستگاه‌ اکسیژن ساز ایرانی بر حسب حجم آن‌ها در حدود 15 تا 30 میلیون تومان است.

برند بعدی اکسیژن ساز ایرانی مارک اکساز است. دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری این برند دارای نمایشگر ال‌سی‌دی است و یکسال گارانتی دارد. میزان خلوص اکسیژن این دستگاه حدود 95 درصد است. قیمت این دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی در حدود 16 تا 22 میلیون تومان است.

اکسیژن ساز ایرانی پلاس در چند مدل ساخته شده است. دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری ایرانی ساخت این شرکت دارای خلوص اکسیژن با میزان 93 درصد است و بسیار کم‌ صداست. قیمت این دستگاه‌های اکسیژن ساز کوچک و قابل حمل بر حسب مدل از 14 تا 17 میلیون تومان است.

برای خرید دستگاه اکسیژن ساز ایرانی با بهترین قیمت، می‎توانید با مراجعه به سایت شرکت بیوتی سبز اطلاعات کافی را به دست آورده و با توجه به حجم درخواستی، بهترین اکسیژن ساز پرتابل ایرانی را خریداری نمایید.