مقالات پزشکی

مقایسه فشارسنج امرن و بیورر؛ معرفی بهترین و پرفروش ترین مدل های هرکدام

مقایسه فشارسنج امرن و بیورر؛ معرفی بهترین و پرفروش ترین مدل های هرکدام

فشار سنج های دیجیتالی یکی از کاربردی ترین تجهیزات پزشکی است که برای اندازه گیری میزان فشار خون در افراد دارای فشار خون بالا استفاده می شود. بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی برند امرن و بیورر است که با مقایسه فشار سنج امرن و بیورر به راحتی می توان با توجه به نیاز خود، قیمت محصول و کارایی هریک از این برندها بهترین مدل این دو برند را خریداری کرد.

فشارسنج دیجیتالی بیورر

فشارسنج دیجیتالی بیورر

فشارسنج دیجیتالی بیورر

یکی از بهترین و پرفروش ترین برندهای فشار سنج دیجیتالی، برند بیورر است که با توجه به قیمت، کارایی و ویژگی های خاص نسبت به برندهای دیگر مورد توجه افراد، بیمارستان ها و مراکز درمانی قرار گرفته است. فشار سنج دیجیتالی برند بیورر دارای مدل های مختلف که هریک از این مدل ها دارای ویژگی های خاصی هستند که با توجه به این ویژگی ها و نیاز افراد می توان بهترین انتخاب را انجام داد.

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19 یکی از پرفروش ترین مدل های برند بیورر است. این فشار سنج دارای سیستم سخنگو برای اندازه گیری فشار خون و بیان آن به 5 زبان دنیا است. همچنین دارای نمایشگر بزرگ برای نشان دادن ضربان قلب افراد است. مدل BM19 میانگین نتایج اطلاعات میزان فشار خون فرد را در چند روز محاسبه و نتیجه کلی را برای کاربر نشان می دهد. این مدل از دستگاه فشار سنج برند بیورر شاخص سلامتی فرد را نیز نشان می دهد. حافظه این مدل قابلیت ذخیره اطلاعات میزان فشار خون دو نفررا دارد. دستگاه فشار سنج مدل BM19 چند ثانیه بعد از استفاده نکردن از دستگاه به صورت خودکار خاموش و از مصرف انرژی باطری جلوگیری می کند. در روی این مدل سیستم هشدار برای نشان دادن خطای محاسباتی وجود دارد و در صورتیکه اشکالی به وجود آید، دستگاه اشکال را رفع می کند. یکی از مهمترین مزیت فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل ،BM19 تشخیص ضربان نامنظم قلب بیمار است که برای بیماران قلبی اهمیت زیادی دارد.

حتما بخوانید : آموزش نحوه کا با دستگاه فشار سنج

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53 از پرفروش ترین مدل های فشار سنج دیجیتالی مارک بیورر است. این مدل فشار سنج از برند بیورر با داشتن 60 جایگاه حافظه قابلیت ذخیره اطلاعات میزان فشار خون دو نفر را همزمان دارد. مدل BM53 دارای نمایشگر بزرگ برای خواندن راحت تر اطلاعات است. همچنین دارای سیستم خاموشی خودکار است که بعد از چند ثانیه استفاده نکردن از دستگاه اتومات خاموش می شود. فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53 اطلاعات کلی از سلامت فرد را نشان می دهد. ضربان قلب نیز به وسیله این مدل قابل اندازه گیری است و به 4 زبان دنیا اطلاعات را در اختیار فرد قرار می دهد. با مقایسه فشار سنج امرن و بیورر می توان بهترین برند را انتخاب کرد.

فشارسنج بیورر مدل BM58

فشارسنج بیورر مدل BM58

فشارسنج بیورر مدل BM58

با مقایسه فشارسنج امرن و بیورر، فشارسنج بیورر مدل BM58 علاوه بر اندازه گیری میزان فشار خون، میزان ضربان قلب را در یک دقیقه برای فرد نشان می دهد. همچنین ضربان آریتمی قلب را نیز تشخیص می دهد و به دلیل این ویژگی خاص این مدل فشار سنج از برند امرن برای افرادی که بیماری قلبی دارند، بهترین انتخاب است. در صورتیکه در محاسبه اطلاعات مربوط به اندازه گیری میزان فشار خون فرد خطایی رخ دهد، به فرد هشدار می دهد و قابلیت ذخیره اطلاعات فشار خون دو نفر را دارد. همچنین با میانگین نتایج سلامت عمومی فرد را نشان می دهد. انرژی مصرفی این مدل از باطری قلمی تامین می شود و به صورت خودکار خاموش می شود.

حتما بخوانید : نحوه خواندن فشار خون با دستگاه عقربه ای و دیجیتال

فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

فشار سنج دیجیتالی برند امرن دارای مدل های مختلف با ویژگی های خاص است که آنها را از یکدیگر متمایز می کند. بهترین مدل فشار سنج امرن مدل M6 Comfort، مدل M2 است که با مقایسه فشار سنج امرن و بیورر می توان اطلاعات کاملی از فشار سنج ها به دست آورد. کیفیت فشار سنج های برند امرن در مقایسه با فشار سنج بیورر بسیار بالا است.

این فشارسنج دارای صفحه نمایش بزرگ برای نشان دادن اطلاعات میزان فشار خون و ضربان قلب افراد است. بر روی صفحه نمایشگر تاریخ و ساعت اندازه گیری فشار خون مشخص می شود. حافظه این دستگاه با 200 جایگاه به راحتی اطلاعات میزان فشار خون افراد را ذخیره می کند. در مقایسه فشارسنج امرن و بیورر، فشارسنج امرن مدل M6 Comfort دارای ظرفیت بالا و دارای نشان رده بندی WHO مربوط به ویژگی کیفی محصول است.

فشارسنج امرن مدل M2

فشارسنج امرن مدل M2

فشارسنج امرن مدل M2

فشارسنج امرن مدل M2 ، فشار سنج بازویی است که برای اندازه گیری فشار خون از تکنولوژی هوشمند استفاده می کند. در نتیجه با داشتن تکنولوژی هوشمند، فشار باد به میزان نیاز افزایش و سرعت دستگاه بالا و خطا کاهش می یابد. یکی از مزیت هایی که با مقایسه فشار سنج امرن با بیورر وجود دارد این است که فشار سنج امرن مدل M2 می تواند ضربا ن قلب و آریتم قلب را در افراد تشخیص دهد و از خطرات احتمالی سکته قلبی و مرگ فرد جلوگیری کند.

حتما بخوانید : دقیق ترین دستگاه فشار خون در بازار ایران کدام است؟

سخن پایانی

با مقایسه فشارسنج های برند امرن و بیورر به عنوان بهترین و پرفروش ترین برندهای دستگاه فشار سنج دیجیتالی به راحتی با توجه به نیاز فرد، کیفیت دستگاه و قیمت آن می توان بهترین مدل فشار سنج دیجیتالی را خریداری کرد. قبل از خرید هریک از این برندها با کارشناسان متخصص شرکت تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

امیدواریم از این بررسی و مقایسه در سایت بوتی سنتر لذت برده باشید. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع دستگاه فشار سنج خون از طریق همین سایت و بدون واسطه سفارشات خود را قبت نمایید. بیوتی سنتر مرکز فروش تجهیزات پزشکی باکیفیت اعم از فروش انواع دستگاه اکسیژن ساز ، دستکش پزشکی ، لباس پزشکی و… می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *