دستگاه اکسیژن ساز همراه

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

دستگاه اکسیژن ساز همراه

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل و کوچک

اگر شما یک بیمار تنفسی با بیماری‎هایی مانند copd ، فیبروز ریوی یا فیبروز کیستیک هستید، احتمالاً تغییر را به عنوان بخش طبیعی از زندگی خود پذیرفته‌اید. اینکه بتوانید درمان‌هایی مانند توانبخشی ریوی، اکسیژن درمانی تکمیلی و برنامه غدایی بهبود یافته را در زندگی خود به کار ببرید، هرگز آسان نیست. یکی از نکات مهم برای بیماری شما استفاده از دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل، کوچک و سبک است. حتی اگر فکر نمی‌کنید هر روز از خانه بیرون بروید، دستگاه اکسیژن ساز جیبی به شما اجازه می‌دهد تا آزادی بیشتری در خانه خود داشته باشید.

انواع مدل اکسیژن ساز همراه

دستگاه اکسیژن ساز جیبی بر اساس حجمشان، کشور سازنده و نوع کارکردشان قیمت‌های متنوعی دارند. که در این بخش چند مدل از آنها را معرفی می‌کنیم:

  1. دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل مارک ZENITHMED KSOC-5 با حجم 5 لیتر و خلوص اکسیژن 90 تا 95 درصد و فشار خروجی 30 تا 70 کیلوپاسکال با قیمت حدودی15 تا 17 میلیون تومان در بازار موجود است. از این برند دستگاه‌هایی با حجم بیشتری در حدود 10 لیتر هم در بازار است.
  2. اکسیژن ساز همراه مارک Nuvo هم با حجم 8 لیتری و هم با حجم 5 لیتری است. خلوص اکسیژن ارائه شده  90 تا 95 درصد و به طور شبانه‌روزی قابل استفاده ،بسیار کم‌صداست و یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش دارد.
  3. دستگاه اکسیژن ساز جیبی 10 لیتری مارک سوشیا با فشار خروجی 2 تا 10 لیتر با فشار 70 پاسکال و وزن 23 گرم دارای 2 سال گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش
  4. دستگاه اکسیژن ساز همراه مارک EMG ساخت کشور تایوان و مجهز به سنسور خلوص اکسیژن و آلارم افت فشار و خلوص که دارای تأییدیه CE اروپا و FDA آمریکاست.

با مراجعه به سایت شرکت بیوتی سنتر و یا تماس با این شرکت می‌توانید از قیمت‌ و انواع مدل‌های دستکاه اکسیژن ساز جیبی اطلاع پیدا کنید.