مقالات پزشکی

چه جنس روکش صندلی آرایشگاه مناسب است؟

چه جنس روکش صندلی آرایشگاه مناسب ا ست؟

صندلی راحتی یکی از عناصر اساسی یک سالن زیبایی یا یک آرایشگاه است. این صندلی‌ آرایشگاه هستند که راحتی زمان صرف شده توسط مشتری در هنگام کوتاه کردن یا هر نوع عملیات آرایش دیگری را تعیین می‌کنند. جنس روکش صندلی یکی از عوامل مهم در راحتی هنگام نشستن، به خصوص در زمان‌های طولانی است. با در نظر گرفتن این موضوع، اکثر آرایشگاه‌ها تصمیم می‌گیرند، صندلی‌های خود را روکش کنند.

صندلی‌های آرایشگاه حرفه‌ای کاملاً جدید بسیار گران هستند، بنابراین تعمیر اثاثیه و لوازم داخلی و نوسازی مجدد آن‌ها، راهی بسیار مقرون به صرفه برای آوردن سبکی جدید به آرایشگاه است. یکی از راه‌های تعمیر و نوسازی، تعویض روکش صندلی‌های خراب یا قدیمی یا تکراری است. با این روش شما می‌توانید علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه به علت استفاده مجدد از وسایل موجود، به زیباتر شدن محیط آرایشگاه هم کمک بسزایی کنید.

دلیل استفاده از صندلی‌های روکش‌دار چیست؟

دلیل استفاده از صندلی های روکش دار چیست؟

دلیل استفاده از صندلی های روکش دار چیست؟

صندلی‌های روکش‌دار به دلیل تطبیق‌پذیری و راحتی می‌توانند عالی باشند. در روزهای گرم، از نور خورشید که از پنجره می‌تابد، گرم نمی‌شوند. علاوه براین، اثاثیه یا لوازم داخلی از مواد مصنوعی ساخته شده اند که از واکنش‌های آلرژیک در کودکان و بزرگسالان جلوگیری می‌کند. گزینه انتخاب صندلی‌های روکش‌دار به قدری زیاد است که برای هر نوع فضای داخلی یک آرایشگاه مناسب است.

پس از یک روز طولانی خدمت به مشتریان، صندلی‌ها ممکن است همان چیزی نباشند که هنگام خرید از فروشگاه دیدید. صندلی‌های روکش‌دار به راحتی تمیز می‌شوند، بنابراین مشتری، صندلی را ترجیه دهد که تازه و نو به نظر می‌رسد و البته وقتی صندلی راحتی بعد از مدت‌ها آسیب دید، در صندلی‌های روکش‌دار، مشکلی برای تعویض روکش وجود ندارد.

اگر آرایشگاه شما بسیار شلوغ و پر رفت‌وآمد است، تعویض روکش صندلی‌ها، می‌تواند بسیار مهم و کارساز باشد. روکش صندلی‌های آرایشگری با جنس مرغوب، مطمئناً راه حل خوبی است که هم از نظر حرفه‌ای و هم از نظر راحتی، برای سالن شما مناسب است.علاوه بر قابلیت استفاده بهتر در سالن‌ها، چنین خدماتی به شما اجازه می‌دهد در خرید تجهیزات جدید صرفه‌جویی کنید و پول پس‌انداز شده را برای مسائل مهم‌تر در آرایشگاه خرج کنید.

با در نظر گرفتن این شعار که مشتری ما اولویت ماست، باید این نکته را هم در نظر بگیرید که چگونه می‌توانید راحتی کافی را برای مشتری فراهم کنید، تا او نه تنها از مدل موی جدید خوشحال و راضی باشد، بلکه از اوقات خوشی که در آرایشگاه گذرانده است هم با لذت یاد کند.

صندلی‌های آرایشگاه در این امر نقش مهمی را ایفا می‌کنند بنابراین ارزش دارد که به این جنبه نگاه دقیق‌تری داشته باشیم ، زیرا صندلی قلب سالنی هست که مشتری بیشترین زمان را در آن سپری می‌کند.

مراکز تعویض روکش صندلی :

مراکز تعویض روکش صندلی

مراکز تعویض روکش صندلی

با توجه به تمامی نکاتی که در بالا گفتیم، بهترین کار برای روکش صندلی‌های خراب شده در سالن، تعویض آن است. اگر در اینترنت کمی جستجو کنید می‌توانید تعداد زیادی از این مراکز را پیدا کنید. در این‌جا چند مورد از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

  1. تعمیر انواع صندلی از جمله صندلی‌های آرایشگاه توسط مبلمان اداری ماندگار( مبلمان اداری نیلپر). شماره تلفن 66754101-021
  2. مجموعه صنعت پزشکی بیومکاترونیک: سرویس و تعمیر صندلی برقی و صندلی آرایشگاهی تلفن:09197569975

بهترین جنس صندلی آرایشگاه کدام است؟

بهترین جنس صندلی آرایشگاه

بهترین جنس صندلی آرایشگاه

با توجه به مزایای قابل تعویض و تعمیر بودن روکش صندلی آرایشگاه، باید در انتخاب رویه صندلی که خریداری می‌کنید، دقت زیادی داشته باشید. با توجه به اینکه مدت زمان زیادی فرد روی صندلی نشسته است، صندلی مناسب است که علاوه بر راحتی، قابلیت تمیز کردن هم داشته باشد. در ضمن صندلی باید از جنسی ساخته باشد که مشتری عرق هم نکند. با توجه به همه این نکات جرم روکش صندلی که از چرم ساخته شده باشد، بهترین گزینه است. البته شما درابتدا ممکن است در ابتدا هزینه زیادی را متحمل شوید ولی در نهایت هزینه صرفه‌جویی شده، کاملاً جبران هزینه اولیه را می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *